Ange sökbegrepp:
Överst

Detta är Niklas Ågren. Teknikglad kreativ grafiker med synpunkter på trycksaker och kampanjer i allmänhet och grafisk form i synnerhet. Golfare som fortfarande väntar på den perfekta rundan.

Tel. 031-339 13 84
niklas@duplica.se

Ann Andersson är sista länken i produktionskedjan innan leveransen lämnar lokalerna. Postpress, kvalitetskontroll och logistik.

Tel. 031-29 20 53
ann@duplica.se

Magnus Johansson kalkylerar och digitatrycker och är leverantörernas kontaktperson. Har kundkontakter och tar gärna båten till nån holme varma sommarkvällar.

Tel. 031-29 20 52
magnus@duplica.se

Peter Gulldén är förutom säljare och projektledare Duplicas yngste farfar och en riktig sportfåne. Handboll, hockey eller brottning, spelar ingen roll.

Tel. 0705-36 16 67
pg@duplica.se

Carin Lyrhem är Art Director, grafisk formgivare och kreatör. Noggrann med bild och text för alla typer av budskapsbärare. Seglande globetrotter och kreativ konstnär.

Tel. 0709-95 91 03
carin@duplica.se

Carina Ågren färdigställer storformatsprodukter som beachflaggor, rollups samt banderoller och ser till att dom hamnar hos kunderna. Ryktbar ryttare med gårdsdrömmar.

Tel. 0706-64 20 61
info@duplica.se

Detta är Stefan Dolk, knivskarp smålänning. Hanterar kampanjdatabaser och utskick.

Tel. 0705-91 03 93
stefan@duplica.se

Ancki Jensen hanterar kund- och leverantörsreskontra, debet, kredit, balans- och resultatrapporter. Tur att hon finns!

Tel. 031-29 20 50
ancki@duplica.se

Christian Grau trycker och monterar all typ av dekor. På bilar, fönster inne och ute. Duplicas egna inredar-Ernst.

Tel. 0708-11 47 15
info@duplica.se

Martin Herling är tryckare. Producerar böcker, broschyrer, foldrar och flyers. Saltstänkt bohuslänsk småbarnsförälder.

Tel. 0738-40 07 42
info@duplica.se